Kariéra

Kariéra

Brigádník na pozici Technik pro správu a instalaci sítí

Brněnská firma ITHOPE s.r.o. hledá do svého týmu technika pro správu a instalaci sítí. Technik bude součástí týmu, který neustále roste a rozšiřuje svůj vliv po Brně.

Náplň práce:

  • Instalace a údržba metalických datových rozvodů (UTP kabeláž, vrtání, sponkování, lištování)
  • Diagnostika a oprava poruch datových rozvodů (měření a opravy)
  • Administrace a diagnostika aktivních síťových prvků převážně u zákazníka
  • Jednání s koncovými zákazníky
  • Přesuny autem po Brně

Co nabízíme:

  • Praxi v oboru
  • Možnost růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Neformální pracovní prostředí
  • Práci v mladém kolektivu
  • Kancelář v blízkosti Fakulty Informatiky MU
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dobrá dostupnost MHD (kancelář v blízkosti Fakulty Informatiky MU)
  • Pivovar a restaurace o patro níže

Co požadujeme:

  • Dobrou znalost síťových technologií
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Aktivní přístup
  • Ochotu se učit
  • Vlastní iniciativu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu
  • Orientaci v aktuálním HW a SW
  • Orientace a zkušenosti v dalších oblastech ICT výhodou
  • Chuť se učit a rozvíjet

Místo výkonu práce: Brno

Životopisy v elektronické podobě prosím zasílejte na adresu jobs@ithope.cz

Obchodní zástupce

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a orientujete se ve službách internetového marketingu?

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – MARKETINGOVÉ PORADCE pro prodej produktů a služeb v oblasti internetového podnikání. Vytváříme celý nový obchodní tým.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových zákazníků, komunikace s klienty
  • prodej internetových projektů (weby, e-shopy apod.) a služeb (hosting, housing, SEO..)

Nabízíme:

  • zaměstnání formou externí spolupráce na ŽL nebo DPP
  • nadstandardní provizní systém odměn (až 30% z koncové ceny)
  • obchodní a produktové zaškolení
  • zajímavou práci na internetových projektech
  • možnost vzdělávání v oblasti internetu

Požadujeme:

  • vynikající komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • znalost MS Office (2007)
  • orientaci na českém internetu
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • chuť se učit nové dovednosti
  • schopnost práce v týmu

Strukturovaný životopis prosíme zasílejte na e-mailovou adresu jobs@ithope.cz