Tvorba e-shopů a CMS

Tvorba e-shopů a vývoj aplikací

Pokud nemůžete nalézt vhodný informační systém, nebo potřebujete vytvořit vlastní aplikaci s jasně definovanými funkcemi, nabízí Vám naše firma zakázkové programování informačních systémů a aplikací na míru. Získáte tím především rychlý a spolehlivý systém, který přesně reflektuje Vaše potřeby a způsob práce. Umožní Vám proto pracovat rychleji a efektivněji, bez nutnosti obcházet některé problémy a hledání alternativních řešení.

Technologie

Při návrhu a tvorbě zakázkových systémů využíváme především následující technologie:

  • XHTML, CSS, JavaScript
  • PHP, MySQL
  • Java, Spring, Hibernate
  • Python, Perl
  • C/C++

CRM - Customer Relationship Management

CRM systémy (z angl. Customer relationship management nebo-li řízení vztahů se zákazníky) jsou zaměřeny především na efektivní koordinaci vztahu se zákazníkem a podporu péče o něj. CRM nelze ovšem chápat jako softwarový produkt. Jedná se o soubor pravidel a metrik, které řídí obchodní a organizační procesy podniku s cílem plnit přání zákazníka pokud možno ještě dříve, než je vysloveno. Problematika je samozřejmě podstatně složitější, nicméně dobře fungující CRM systém buduje dlouhodobě pozitivní vztah se zákazníkem. Tyto procesy jsou dané strategií každého podniku a proto nelze vytvořit univerzální softwarový produkt pro jejich podporu a musí být implementován každému zákazníkovi na míru.

CMS - Content Management System

CMS (z angl. Content Management System) nebo-li systémy pro správu obsahu, známé také jako redakční systémy, se v poslední době těší nemalé oblibě při tvorbě internetových stránek. Umožňují zákazníkům jednoduchou správu obsahu webu, bez nutnosti znát složité značkovací jazyky a programování. CMS může být spojen se systémem CRM, čímž získáte kvalitní základ Vašeho informačního systému podniku.

Podnikové portály

Podnikové portály slouží ke sjednocení přístupu k aplikacím používaných v rámci firmy a integraci informací s cílem zvýšit produktivitu práce zaměstnanců. Portál umožňuje přístup a sdílení všech informací dat a dokumentů na jednom místě, přičemž každému ze zaměstnanců nabízí pouze pro něj relevantní údaje.

E-shopy

V dnešní době je asi zbytečné představovat fenomén známý pod pojmem e-shop, tedy elektronický internetový obchod. Realizací e-shopu od nás si zajistíte spolehlivý nástroj s atraktivním designem pro úspěch Vašich obchodních aktivit na internetu. Propojení se srovnávacími servery jako je zbozi.cz, heureka.cz je samozřejmostí.

Součástí našeho e-shopového řešení je také implementace Google Analytics, díky které budete mít naprostý přehled o návštěvnících Vašeho e-shopu. Součástí tohoto nástroje je systém e-commerce, díky kterému dokážete přesně vyhodnotit úspěšnost Vašich reklamních kampaní a investic do nich.

Dále jsme schopni Vám nabídnout různé marketingové nástroje, které Vás na internetu zviditelní a přivedou na Vaše stránky tolik potřebné návštěvníky a potenciální zákazníky. Neváhejte nás kontaktovat.