Internetový marketing

SEO optimalizace a internetový marketing

Z marketingového hlediska přínosné internetové stránky jsou pouze takové, které jsou vidět. Nemusíte ovšem vynakládat velké finanční prostředky za reklamu, stačí pouze investovat do optimalizace Vašeho webu pro internetové vyhledávače. Vybudujte si dlouhotrvající a kvalitní pozici za zlomek ceny klasické reklamy.Název SEO optimalizace (z anglického Search Engine Optimization v překladu optimalizace pro vyhledávače) je soubor úkonů, které mají za úkol zajistit Vašim stránkám co nejlepší (nejvyšší) pozice ve vyhledávačích v přirozeném výsledku vyhledávání. Nejedná se ovšem o žádnou alchymii, jak by se mohlo zdát. SEO optimalizace je způsob, jak vytvářet webové stránky přívětivé pro internetové vyhledávače.

Co Vám nabízíme?

Google analyticsCelkovou optimalizaci stránek – provedeme celkovou optimalizaci Vašich stránek s důrazem na výsledek, který Vám můžeme následně prezentovat pomocí nástrojů na monitorování návštěvnosti Google Analytics. Veškeré výraznější změny konzultujeme přímo s klientem, takže budete mít naprostý přehled o prováděných změnách na Vašich webových stránkách. Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje všechny výše zmíněné body, které po správném aplikování vedou k úspěšnému cíli.


Správa stránek – v případě, že se Vaše stránky již zobrazují na předních pozicích, nabízíme Vám marketingovou správu webu, aby jste si si svoje pozice udrželi i do budoucna. Postaráme se o to za Vás. Každý měsíc jsme schopni doložit naši práci přehlednými statistikami.


Poradenství v oblasti optimalizace stránek a reklamy na internetu – jsme schopni poskytnout odborné rady v případě, že si nejste jisti, do které formy reklamy investovat své peníze. Uchráníme Vaše investice před neefektivními reklamními systémy, které využívají neznalosti svých klientů v této oblasti. Společně vybereme přesně takovou variantu reklamy, aby se Vám investice vyplatila.


Marketingová analýza Vašich stránek – pokud si nejste jisti, zda-li se Vám investice do optimalizace pro vyhledávače vyplatí, provedeme hloubkovou analýzu Vašich webových stránek a doporučíme další vhodný postup


Návrh vhodných klíčových slov – navrhneme přesně ta klíčová slova, která Vám přinesou nejvíce nových zákazníků a následně i konverzí na Vašich webových stránkách0


Linkbuilding pro Vaše stránky – hledáte někoho, kdo se Vám postará o kvalitní a dlouhodobou linkbuildingovou kampaň pro Vaše stránky, pak jste na správném místě. Kontaktujte nás na mailové adrese seo@etoscomp.eu a domluvíme s Vámi všechny podrobnosti spolupráce.


Co u nás nenajdete?

Google ban Striktně se vyhýbáme všem nekalým praktikám, které souvisejí s optimalizací pro vyhledávače a v 90% případů vedou k vyřazení z indexu vyhledávání. Mezi tyto praktiky patří především skrytý text, na který robot vyhledávače reaguji, ale obyčejnému návštěvníku je skryt např. pomocí css stylu. Dále do této oblasti spadá podstrčení jiného obsahu stránky pro roboty vyhledávačů a „klasickým návštěvníkům“. Pokud chcete dosáhnout rychlých a krátkodobých výsledků nezávisle na použitých metodách, bohužel Vám nemůžeme pomoci. Pokud ale potřebujete stabilního a spolehlivého partnera v oblasti internetového marketingu, určitě nás kontaktujte.

Průběh SEO optimalizace

  • prostudování statistiky stránek - např. Google Analytics
  • úprava zdojového kódu stránek a celkové struktury webu
  • vytvoření mapy stránek
  • analýza klíčových slov
  • úprava textů, dle daných zásad (Copywriting)
  • zvýraznění klíčových slov
  • registrace stránek do katalogů
  • získání vhodných zpětných odkazů (Linkbuilding)

Cena SEO optimalizace

Celková optimalizace stránek – od 9 000 Kč / web

Správa stránek ve vyhledávání - cena této služby je od 1 500 Kč / měsíc.

Poradenství v oblasti reklamy na internetu - cena této služby je od 1 500 Kč

Marketingová analýza Vašich stránek - cena této služby je od 1 500 Kč

Návrh vhodných klíčových slov - cena této služby je od 500 Kč / slovo

Průběžný linkbuilding – cena této služby je od 2 000 Kč / měsíc

V této oblasti však nelze stanovit jednotnou cenu pro všechny, proto cenu stanovujeme pro každého zákazníka samostatně s ohledem na konkurenci v oboru a několik dalších faktorů.
Pokud budete mít zájem o nezávazné zpracování cenové nabídky nebo další informace o SEO optimalizaci, neváhejte nás kontaktovat.